O nás

Jsme normální rodina z Červeného Kostelce a jedním z našich velkých koníčků patří cestování. Řekněme – nevydržíme doma, když nemůžeme nikam jet, tak vymýšlíme aktivity v dosahu domova, hlavně nesedět doma. Máme 2 děti: Petrušku a Katku. Starší je 5 let a mladší 2 roky. Děti vedeme k aktivnímu životu od mala – v zimě běžky, lyže, brusle, na jaře kolo, v létě cestování a do toho velký koníček mojí ženy – bylinky a bylinné sirupy. Díky tomu se dostáváme i na různé trhy a jarmarky v Čechách i přilehlém Polsku.

Co se cestování týče – milujeme Itálii, hory a krásnou přírodu, země Balkánu a do toho lokální kuchyni, zvyky a folklór – tradiční hudbu, kroje… Během našich cest se snažíme navštívit i lokální trhy nebo folklorní akce. Někdy se nám to daří více, někdy méně. V každé zemi je to specifické… Určitě na našich stránkách najdete i tipy na zajímavé akce, které jsme navštívili nebo se je navštívit chystáme a tipy na zajímavé akce v okolí našeho bydliště.

Rád bych vám na těchto stránkách ukázal místa, která jsme navštívili i s popisem, jak se tam dostat, kde zaparkovat, co vidět a kde třeba ušetřit, pokud je to možné. Stále plánuji nějaké cesty do šuplíku a mrzí mě, že je nemohu s nikým sdílet. Doufám, že přilákám nějaké spřízněné duše.